KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108414
*
nr 1610 8414
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Skogsmotiv. Signerad, daterad 1867. Olja på duk, 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 38x28 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 april 2024
kl 19:52:09
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/3 01:15:59
1
300 kr
1/4 17:25:42
2
150 kr
1/4 17:25:42
1
200 kr (Budbetjänt)
1/4 17:29:13
2
250 kr
1/4 17:29:13
1
300 kr (Budbetjänt)
1/4 18:49:57
3
500 kr
1/4 19:47:00
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar skogsmotiv
-
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:32
-
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:15
-
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:29
-
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:40
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:55
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1610 8414
Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Skogsmotiv. Signerad, daterad 1867. Olja på duk, 32x22 cm, yttermått inklusive ram: 38x28 cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/3 01:15:59 | 1 | 300 kr |
1/4 17:25:42 | 2 | 150 kr |
1/4 17:25:42 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
1/4 17:29:13 | 2 | 250 kr |
1/4 17:29:13 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
1/4 18:49:57 | 3 | 500 kr |
1/4 19:47:00 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på duk oljemålning oljemålningar skogsmotiv
-
7295 Olja på papper
5 st, Järnvägsnostalgi, 100x62, oramade lösa blad
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 18:32 -
7349 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:15 -
7011 Oljemålning
1800-tal. Signerad L Cesson. Olja på duk, 40x33 cm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:52
-
7205 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. "Korg med rosor"..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:29 -
7236 Oljemålning
Aldo Altomare (f. 1923), Sverige. Duvor. Signerad...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 19:40 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
13 maj kl 20:55